Пряма мова – говорять учасники акції протесту

Пряма мова – говорять учасники акції протестуЩоб захистити права людей праці та зупинити вал антисоціальних рішень та економічних ініціатив влади профспілки об’єднання України, які представляють понад 8 млн. членів вимушені вдатися до публічних акцій протесту та вступити у колективний трудовий спір на національному рівні з Урядом і об’єднаннями організацій роботодавців.

Як уже повідомлялося, профспілки вийшли на другу акцію протесту проти порушення основних конституційних прав працівників.

Із виступів учасників акції


Пряма мова – говорять учасники акції протесту
«Сьогодні тут під стіни Кабміну вийшли профспілки, що входять до Спільного представницького органу, аби разом підкріпити свої наміри активного захисту прав освітян, медиків, залізничників, працівників соціальної сфери, АПК тощо.

Наші вимоги уже передано до Уряду, але, на поки ми не бачимо кроків назустріч своєму народу, працюючих людей, студентської молоді – майбутнього економіки країни.

Ми, зокрема, вимагаємо перегляду розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та прийняття Постанови Кабінету Міністрів України щодо збільшення посадового окладу працівників І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою відповідної компенсації їх інфляційного знецінення у 2014-2015 роках, а також відновлення санаторно-курортного лікування і оздоровлення дітей, студентів, працівників галузі, як ефективного засобу збереження трудового потенціалу нації!».
Сергій Романюк,
заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки УкраїниПряма мова – говорять учасники акції протесту
«Влада, певне, забула про те, що саме ми, на своїх плечах привели їх до керівних посад в Уряді. Забула про народ, забула про учителів…

У нас відібрали доплати і надбавки, їх як десь і виплачують, то по-різному, де п’ять, де десять відсотків, замість фіксованих двадцяти…

Я вже не кажу про відпочинок дітей, які цього літа будуть оздоровлюватися максимум у пришкільних таборах – на асфальті. Адже санаторна система зараз уже не працює, і ні діти, ні дорослі не можуть підкріпити своє здоров’я санаторних закладах. Владо, почуйте нас, бо буде лихо!».
Віра Соколенко,
голова Обухівської районної організації Профспілки, Київська областьПряма мова – говорять учасники акції протесту
«Конституція України має бути Біблією для урядовців, влади А її шматують кожного разу, коли виникають певні політичні забаганки. Це константа, де виписані усі наші права і гарантії…

Як можна було допустити, щоб пенсіонер стояв перед вибором чи сплатити за комунальні платежі чи купити собі ліки на мізерну пенсію.

Якщо влада не піде профспілкам назустріч, вони будуть змушені оголосити загальнонаціональний страйк!».
Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки


Пряма мова – говорять учасники акції протесту
«Сьогодні я говорю від імені освітян Ічнянської організації, Чернігівської області. Після Революції гідності ми з розумінням поставилися до необхідного затягування пасків, але пройшов рік і ми так і не зрозуміли, чого ці паски затягували тільки бідні люди, а не ті, хто спричинив кризу у країні.

Чому замість реформ Кабінет Міністрів України вдався до найпростішого – економії бюджетних витрат за рахунок урізання соціальних гарантій мільйонам бюджетників і пенсій пенсіонерам?!...

Хочу звернутися особисто до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка – чому фондами, які ми формуємо, почала розпоряджатися держава? Чому лікуватися і відпочивати можуть лише олігархи, високопосадовці і їх діти? А вчитель, прибиральник не може мати путівку до санаторію?

Ми розуміємо часи нелегкі, але зважте й на наші проблеми! Не примушуйте нас знову виходити на Майдан. Сподіваюся, наші урядовці нас почують і зрозуміють!».
Віра Савченко,
голова Ічнянської районної організації Профспілки, Чернігівська область


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори