Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu – 2015»

Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu – 2015»20-22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувається Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015».

Організори заходів – «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 780-р від 22.07.2015 р. виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні у 2015 році.

Міжнародний Освітній Форум – масштабний комплексний захід галузі освіти України, який з 2009 року об’єднує:

– виставку національних і закордонних навчальних закладів;

– експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти;

– науково-практичні конференції, семінари, презентації;

– конкурси для закладів освіти, підприємств.

«Інноватика в сучасній освіті» – це професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні,на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це майданчик для популяризації інноваційних освітніх методик та інформаційних технологій, для діалогу представників державного сектору, компаній-виробників програмних рішень і закладів освіти, для розвитку міжнародної співпраці з проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій і семінарів, для академічного обміну школярами, студентами, аспірантами та викладачами.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2015» та виставка «World Edu» представляють 77 провідних вищих навчальних закладів, наукових установ; 22 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 98 професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів; 24 виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали; 357 вищих навчальних закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів на колективних стендах регіонів України.

Програмою форуму передбачено проведення 52 конференцій, семінарів, презентацій за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв.

Під час проведення заходів відбудеться обмін досвідом між педагогами та науковцями різних країн, будуть запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном, організовані майстер-класи та лотереї. Також відбудеться нагородження переможців Національного конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» та конкурсів з 10 тематичних номінацій.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu – 2015» Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu – 2015»

Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu – 2015»
0
21 жовтня 2015
2 350

Схожі публікації


Догори