Вітання міжнародних організацій до VIII з’їзду Профспілки

Вітання міжнародних організацій до VIII з’їзду ПрофспілкиДо VIII з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України свої вітання передали Національна профспілка вчителів середніх шкіл Франції, Профспілка польських вчителів, Вільна профспілка працівників освіти та науковців Грузії, Республіканська галузева спілка професійних організацій працівників освіти і науки Вірменії та Профспілка працівників освіти Азербайджану.

У роботі заходу взяли участь Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти Мартін Рьомер та Голова Профспілки болгарських вчителів Янка Такева.

Вітання міжнародних організацій до VIII з’їзду ПрофспілкиЯнка Такева у своєму слові передала вітання від болгарських освітян та вручила Голові Профспілки Георгію Труханову старовинну реліквію – археологічну пам’ятку V-IV століття – Рогозинський скарб.

Вітання міжнародних організацій до VIII з’їзду ПрофспілкиМартін Рьомер у виступі наголосив на співпраці європейських країн з Україною щодо поліпшення якості освіти, залучення інвестицій та створення нових можливостей для навчання протягом життя.

«Якісну освіту неможливо забезпечити без високої зарплати та високих професійних стандартів. … Освіта є важливою частиною майбутнього України. Вчителі, викладачі й самі школи несуть відповідальність за внесок у створення нового світу, за пропаганду цінностей свободи, гідності і поваги», – підсумував Європейський директор.


Завантажити повий виступ Мартіна Рьомера vystup_martina_romera.doc [47 Kb][89] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори