Студентська молодь за гідне майбутнє!

Студентська молодь за гідне майбутнє!Сьогодні, 7 квітня 2016 року у парку ім. Тараса Шевченка в Києві відбудеться попереджувальна всеукраїнська акція протесту студентської молоді України, спрямована  на захист гідного майбутнього.

Координатором акції виступила Федерація профспілок України за підтримки всеукраїнських галузевих профспілок.

Профспілкова молодь відзначає, що у більшості випадків влада ігнорує інтереси студентства, приймаючи і системно не виконуючи закони, постанови, розпорядження, які забезпечували хоча б мінімальний соціально-економічний захист.

Метою акції є привернення уваги суспільства та громадськості до політики суцільного наступу на права молоді, зокрема, звуження доступну до якісної вищої освіти, стипендіального забезпечення, недостатня кількість або відсутність гуртожитків з сучасними умовами проживання, охорона здоров'я, соціальний захист вразливих категорій осіб, які навчаються у ВНЗ та ПТНЗ та інші.

Адже підтримка студентської молоді та надання їй можливостей для самореалізації – це перспектива впевненого розвитку громадянського суспільства та держави в цілому!

Акція розпочнеться з мітингу – об 11:00 у парку імені Т. Шевченка, потім молодь планує провести протестну ходу вулицею Володимирською, Б. Хмельницького до Хрещатика, Алеї Героїв Небесної Сотні, що в урядовому кварталі.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

0
7 квітня 2016
1 761

Схожі публікації


Догори