В Україні – календарна весна!

На календарі вже весна – перше березня! Хоч перший місяць весни радує нас не квітами, а морозними ранками, ще зовсім трішки і все прокинеться під яскравим сонячним промінням.

Весна рухається по планеті зі швидкістю приблизно 50 кілометрів на добу. Це визначили, спостерігаючи за суцвіттями деяких рослин, а діти навесні ростуть швидше, ніж в інші пори року.

Початку весни починають очікувати вже з середини зимового періоду часу, а іноді і з самої осені. Весна ж надихає і змушує нас інакше поглянути на все – на природу, яка ще мить і подарує нам різнокольорові краєвиди, на власні перспективи та прагнення, а також дарує надію на те, що разом із пробудженням життя навколо нас, наш настрій до життя також прокинеться і заб’є весняним ключем.

Цього року, як стверджують метеорологи, практично неможливо дізнатися, якою буде весна 2017 і прогноз погоди для України на довгий час робити занадто проблематично.

На думку синоптиків, весна цього року дещо затримається. Погода у березні 2017 року буде холодною, а в деякі дні температура буде перевалювати за мінус. Такі явище будуть спостерігатися на початку місяця.

Березень – місяць непостійний. До середини місяця весна ненадовго загляне в гості і температура підніметься до 10-15 градусів. Але наприкінці місяця весна знову покине Україну і стовпчик термометра впаде.

Погода в квітні 2017 року теж обіцяє бути непередбачуваним. Нас очікують постійні перепади температури від 0 до 20 градусів. Але опадів майже не буде і це невеличкий плюс: не буде бруду під ногами, як зазвичай відбувається на весні.

Метеорологи нас порадувати щодо прогнозу погоди на травень 2017 року. Погода стане теплою, та настільки, що можна буде зняти куртки і ходити по вулицям в легких сорочках або футболках.

У середині місяця, після травневих свят, очікується незначна прохолода – від 5 до 10 градусів тепла. А в двадцятих числах формальної весни почнеться літо: стовпчик термометра перевалить через +20 градусів.

Вітаємо усіх спілчан із приходом довгожданої весни і бажаємо усім міцного здоров’я, радості й натхнення для щоденної роботи та нових звершень!


Довідково

Кількість робочих днів у березні – 22, вихідних маємо 9 днів.

Одне державне свято – 8 Березня.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
1 березня 2017
6 196

Схожі публікації


Догори