Спортивна весна на Запоріжжі

Спортивна весна на ЗапоріжжіЕкономічні і політичні негаразди в країні, військові дії на сході перешкоджали проведенню масових спортивних заходів. Та ось цієї весни на Запоріжжі зібрано рясний спортивний врожай. У березні-квітні пройшло кілька вагомих спортивних змагань.

Наймасовішою стала IV обласна спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Освітянська обласна спартакіада має давню історію, яка сягає ще в середину ХХ століття. У часи незалежності її було відновлено в 2006 році. Засновниками та організаторами заходу є обласне управління (нині – Департамент) освіти і науки та Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Відбіркові зональні змагання пройшли в м. Василівці, м. Бердянську, м. Пологах, м. Мелітополі, Дніпровському районі м. Запоріжжя.

14 квітня в Шевченківському районі м. Запоріжжя пройшли фінальні змагання IV обласної спартакіади працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Змагання з шахів, легкої атлетики та настільного тенісу відбулися в ЗОШ №101, а з міні-футболу – в ЗОШ №12. На підсумковий етап спартакіади з’їхалися збірні команди-переможці зональних змагань з Василівського, Приморського, Пологівського, Якимівського районів, Заводського району м. Запоріжжя.

Захід розпочався з урочистого відкриття. Вітальні слова, побажання перемоги командам адресували директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Т.Я. Озерова та голова Запорізької обласної організації галузевої Профспілки Н.І. Гринь. Художні колективи ЗОШ №101 подарували учасникам запальні національні танці.

Чесна, завзята, виснажлива боротьба за перемогу проходила на футбольному полі, бігових доріжках, за тенісними столами та шаховими дошками.

Нелегку, але почесну і приємну перемогу здобули:

І місце – збірна команда Приморського району;

ІІ місце – збірна команда Якимівського району;

ІІІ місце – збірна команда Василівського району.

Команди-переможці фінальних змагань нагороджені кубками обласної організації Профспілки та спільними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та Запорізької обласної організації галузевої Профспілки. Переможці в змаганнях по видам спорту заохочені профспілковими виплатами.

Також педагогічні працівники та викладачі взяли участь в обласній спартакіаді працівників вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., яка пройшла 7-8 квітня на базі Запорізького гідроенергетичного коледжу.

Разом з тим в Запорізькому електротехнічному коледжі 30 березня пройшла ІІ спартакіада працівників закладу.

Попереду – 20-29 квітня – спартакіада працівників ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Кращі учасники цих змагань представлятимуть обласну організацію Профспілки на Всеукраїнській галузевій профспілковій спартакіаді у вересні цього року в м. Києві.

 

Прес-служба Запорізької обласної організації Профспілки

 

Спортивна весна на Запоріжжі Спортивна весна на Запоріжжі

 

Спортивна весна на Запоріжжі Спортивна весна на Запоріжжі

 

Спортивна весна на Запоріжжі Спортивна весна на Запоріжжі

 

Схожі публікації


Догори