У столиці відбуваються міжнародні освітні виставки

Сьогодні, 16 березня 2017 року, у Київському палаці дітей та юнацтва розпочали свою роботу міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu».

У виставці беруть участь майже 800 представників з усіх регіонів України та 14 країн світу – Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії.

Так, учасниками виставки стали понад  90 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій. Серед них – понад 500 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 112 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 24 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Оргкомітет зазначає, що роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, що включає проведення декількох десятків конференцій, тематичних семінарів, воркшопів, презентацій, майстер-класів і панельних дискусій.

До участі запрошуються учні, майбутні абітурієнти, студенти та їх батьки, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програм навчання в Україні та за кордоном.

Представники навчальних закладів і освітніх програм докладно розкажуть про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, тривалість навчання та інші особливості здобуття освіти.

Організатор виставки – Компанія «Виставковий Світ». Захід проводиться за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Виставки працюватимуть з 16 до 18 березня. Вхід вільний.

 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори