Відбувається об’єднання фондів соціального страхування

Відповідно до вимог статті 7, пунктів 4,6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 34 до 1 серпня 2017 року мала закінчитися розпочата у січні 2015 року процедура припинення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх виконавчих дирекцій і робочих органів, з переведенням працівників цих фондів соціального страхування до Фонду соціального страхування України.

Всі рахунки цих двох фондів соціального страхування, відкриті ними в органах Держказначейства та банківських установах, було закрито 31 липня ц.р., у зв’язку із чим за декілька днів до цієї дати робочі органи фондів соціального страхування припинили приймати заяви-розрахунки страхувальників.

З 1 серпня 2017 р. усі функції та завдання, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечуються Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

Відповідальність за забезпечення своєчасності та в повному обсязі надання належних страхових виплат, соціальних послуг та матеріального забезпечення застрахованим особам, і за своєчасне виконання всіх заходів по об’єднанню, відповідно до чинного законодавства, покладена безпосередньо на голів комісій фондів соціального страхування з реорганізації – В.С. Сітайла та С.Д. Лапчик, а також на директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України – Є.В.Баженкова.

Правління Фонду соціального страхування України, під головуванням представника інтересів застрахованих осіб – заступника Голови ФПУ В.В. Саєнка, контролює виконання передбачених законодавством заходів щодо реорганізації фондів соціального страхування.


За матеріалами ФПУ
0
8 серпня 2017
3 651

Схожі публікації


Догори