Сьогодні – Міжнародний день Інтернету

4.04. – день, коли сторінку не знайдено, перетворився у свято. Саме 4 квітня світ відзначає Міжнародний день Інтернету – віртуальної енциклопедії людських знань з безліччю конструктивних можливостей, які дозволяють дізнаватися про все нове, вдосконалювати набуте і створювати перспективне в інформаційному просторі.

Мережа Інтернет об’єднує покоління, країни, культури. Віртуальний світ сьогодні спонукає до розширення особистих горизонтів, залишаючи право свободи вибору у пошуку інформації та самовираженні, не знімаючи відповідальності за все фіксоване, що залишаєш після себе.

Розуміючи можливості Інтернету як значного ресурсу і вміючи використовувати його, набагато більше шансів бути успішнім і розповісти про себе, діяльність своєї організації. І завдяки таким уже звичним і простим діям досить легко поінформувати тисячі, навіть мільйони людей.

У час кризи та карантину завдяки мережі Інтернет люди мають можливість замовляти безпечно товари та послуги, навчатися, розвиватися, спілкуватися і не бути на самоті.  

Дослідження Factum Group Ukraine показує, що на кінець 2019 року всесвітньою мережею регулярно користуються 22,96 млн українців, або 71% населення.

В Україні найбільше Інтернетом користуються жінки 52%, чоловіки – 47%.

Найбільше користувачів мережі у Центрально-Північних регіонах України (33%), на Сході – 29%, Західні регіони – 27%. Південь країни досяг показника у 11%.

Найбільша кількість користувачів серед осіб віком від 25-34 років (25%). Друге місце по користуванню займають користувачі віком від 35 до 44 років – 21%. 18% – особи віком від 45 до 54, підлітки та молодь віком від 15 до 24 років складають лише 15%. 12% – віком від 55 до 64 років та 8% особи старші 65 років.

Отож, аби оперативно дізнаватися про діяльність Профспілки працівників освіти і науки України та її членських організацій, користуйтеся наступними ресурсами:
Будемо раді бачити вас на наших Інтернет-ресурсах! Будьте здорові! 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
4 квітня 2020
4 114

Схожі публікації


Догори