Міжнародний день Інтернету

4.04. – день, коли сторінку не знайдено, перетворився у свято. Саме 4 квітня світ відзначає Міжнародний день Інтернету – віртуальної енциклопедії людських знань з безліччю конструктивних можливостей, які дозволяють дізнаватися про все нове, вдосконалювати набуте і створювати перспективне в інформаційному просторі.

Мережа Інтернет об’єднує покоління, країни, культури. Віртуальний світ сьогодні спонукає до розширення особистих горизонтів, залишаючи право свободи вибору у пошуку інформації та самовираженні, не знімаючи відповідальності за все фіксоване, що залишаєш після себе.

Розуміючи можливості Інтернету як значного ресурсу і вміючи використовувати його, набагато більше шансів бути успішнім і розповісти про себе, діяльність своєї організації. І завдяки таким уже звичним і простим діям досить легко поінформувати тисячі, навіть мільйони людей.

Отож, аби оперативно дізнаватися про діяльність Профспілки працівників освіти і науки України та її членських організацій, користуйтеся наступними ресурсами:

Будемо раді бачити вас на наших Інтернет-ресурсах!
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
4 квітня 2018
406

Схожі публікації


Догори