Кабінет Міністрів України встановив 20% надбавку освітянам

    За інформацією офіційного сайту КМУ Уряд встановив надбавки педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування. Відповідну постанову Уряд прийняв на засіданні 23 березня.
    Надбавка педагогічним працівникам встановлена в розмірі 20% посадового окладу (ставки зарплати).
    Надбавка встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівником.
    Водночас Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 «Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам, майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників».
    Постанова набирає чинності з 1 вересня 2011 року.
    При цьому слід зазначити, що ЦК Профспілки багаторазово порушував питання про необхідність поширення зазначеної надбавки на всіх педагогічних працівників уже з січня 2011 року. Відповідні проекти постанов Кабінету Міністрів України погоджувалися Центральним комітетом впродовж 2010-2011 років, останній з яких - на виконання протоколу домовленостей між Кабінетом Міністрів України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 25 жовтня 2010 року щодо встановлення такої надбавки з 1 квітня поточного року.
1
24 березня 2011
7 202

Схожі публікації


Догори