Звітно-виборний конгрес профспілки освітян Грузії

27 жовтня 2018 року в Тбілісі відбувся 9-й звітно-виборний конгрес Вільної профспілки працівників освіти та науки Грузії, у якому взяла участь заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко.

Делегати конгресу заслухали та схвалили звіт Голови профспілки Майї Кобахідзе про діяльність Вільної профспілки працівників освіти та науки Грузії у 2014-2018 роках, обговорили перспективи профспілки на майбутнє.

Головою Вільної профспілки на новий термін було обрано Майю Кобахідзе.

Крім цього, делегати затвердили новий склад контрольно-ревізійної комісії, мандатної та статутної постійних комісій, Виконавчої ради Вільної профспілки, представників профспілки у керівних органах Об’єднання профспілок Грузії.

Після жвавого обговорення було затверджено програму діяльності організації на наступні чотири роки.

Завершилися дебати прийняттям Резолюції 9-го звітно-виборного конгресу Вільної профспілки працівників освіти та науки Грузії, в якій Конгрес уповноважив профспілку проводити роботу з органами влади з метою вирішення гострих питань – брати активну участь у поточних реформах системи освіти, відстоювати інтереси працівників навчальних закладів, виходити із законодавчими ініціативами та проводити аналіз та оцінку існуючих нормативно-правових актів.

У Резолюції делегати конгресу закликали проводити роботу з метою забезпечення незалежності освітніх установ, створення первинних профспілкових організацій у державних та приватних вищих навчальних закладах, підвищення поінформованості викладацького складу та студентів про роль та діяльність профспілки.

Профспілка буде боротися за адекватний розмір пенсійного забезпечення вчителів, поступове підвищення окладу вчителів державних шкіл з тим, щоб середня зарплата вчителів сягнула рівня середньої зарплати в державному секторі. Для цього профспілка ініціюватиме розроблення 3-4 річної урядової програми.

Вільна профспілка працівників освіти та науки Грузії вимагатиме гідної зарплати для працівників дошкільної освіти, встановлення єдиних стандартів оплати праці працівників дошкільної освіти по всій країні, для чого необхідно направити кошти з державного бюджету в місцеві бюджети невеликих муніципалітетів.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори