Зустрічаємо Новий 2019 рік!

 У повітрі уже давно пахне снігом і мандаринами, і в голові вирують думки про те, з ким і як зустріти Новий 2019 рік. Та ще й так зустріти, аби весь наступний рік був успішним та продуктивним.

Прийдешній 2019 рік пройде під знаком Жовтого Водяного Кабана. У східній культурі Кабан – символ працьовитості, благородства і сміливості.

Як ми пам’ятаємо, Східний календар складається із 12-річного циклу. Кожним роком «опікується» певна тваринка зі своїм кольором. Колір пов’заний зі стихією, яка буде владарювати протягом року. Загалом є 5 стихій: окрім звичних для нас вогню, землі, води, дерева, це ще – метал.

Тварини у Східному календарі йдуть у суворому порядку, як і кольори стихій, але стихії лишаються незмінними два роки поспіль. Тому на зміну Жовтій земляній собаці, яка була покровителькою 2018-го, цього року прийде свиня такого ж кольору – за китайською традицією, у ніч проти 5 лютого. 

 

Що символізує свиня?

Свиня – одна із дуже давніх тварин, а тому її образ знайшов свій відбиток у чималій кількості міфологій. Наприклад, це священна тварина шумерської богині кохання і війни Іннани. Для єгиптян і китайців вона – символ багатства, достатку і плодючості.

Для європейців свиня ще й тварина, яка пов’язана з магією, що навіть знайшло своє відображення у різних художніх творах, адже назва магічної школи чародійства Гоґвортс у перекладі означає «кабан». Тому «спілкуватися» із таким сильним покровителем року варто обережно.

Кольори 2019 року

Навіть назва наступного року – Жовтої земляної свині, – натякає, у яких барвах краще оформляти новорічне застілля. Йдеться про жовтий, коричневий та їхні відтінки, а також кольори, які будуть їх вдало доповнювати. Ці кольори пов’язані зі стихією землі, а, відповідно, родючістю. Тому беремо на олівець також такі відтінки, як бурштиновий, бежевий, пісочний, золотистий, помаранчевий, зелений, червоний, охру і на додаток – синій.

 

Одяг нового 2019 року

Одяг для новорічної вечірки доречно обрати з тієї ж гами кольорів, про які йшлося вище. Щодо фасону, то тут – обирайте зручність.

«Свинка» не любить дискомфорт, тому найкраще потурбуватися про натуральні тканини, простий, але ефектний крій. Гарним доповненням вдало підібраного образу стане максимально природний макіяж у спокійних тонах та прикраси у «земляній» палітрі, наприклад, із золота чи з крапельками бурштину.

Чим ласувати за столом у 2019 році?

Свиня стає своєрідним тотемом прийдешнього року, тож, очевидно, перше правило святкового застілля – свиню не їсти, інакше «господарка» 2019 року може на вас добряче образитися і напаскудити, особливо під час загадування бажань.

 

Із ким зустрічати 2019 рік?

Свиня – тварина компанійська, тому зустрічати свято наодинці не годиться. А тому найкраще святкувати Новий 2019 рік у галасливій компанії друзів, рідних, колег чи однодумців.

Що каже гороскоп

Фаворитами господаря 2019 року стануть відважні та рішучі люди, які готові йти на ризик і можуть докласти максимум зусиль для досягнення мети. Досягти успіху вдасться завдяки посиленій праці.

У цьому році варто проявляти особливу повагу до грошей, оскільки Кабан не терпить марнотратства, а необдумані витрати можуть стати причиною подальших фінансових втрат.  

 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори