В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні з 6 до 12 травня відбуватиметься Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Цьогоріч він присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLives.

Про це повідомили в Київській міжрегіональній філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту».

У відомстві наголошують, що дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП – це одна з п’яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі.

Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. Тому зараз в Україні об’єднують свої зусилля всі міністерства і відомства.

Також зазначається, що в Україні дуже низькі показники безпеки на дорогах. За роки незалежності на дорогах країни загинуло більше 180 тисяч людей, травмовано 1,3 млн громадян. Це також призводить до економічних втрат. Тому надзвичайно важливо проводити роз'яснювальну роботу, профілактичні заходи, особливо для дітей та молоді.

Таким чином, під час Тижня безпеки дорожнього руху планується проведення в загальноосвітніх навчальних закладах національного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя».

Окрім цього, проводитимуться заходи, спрямовані на профілактику правопорушень пішоходів, акція «А ти пристебнутий?», спрямована на запобігання правопорушень серед водіїв та пасажирів траспортних засобів, відкриті уроки «Надання домедичної допомоги під час ДТП» у школах, тощо.

В Україні заходи під час Тижня безпеки дорожнього руху щороку охоплюють близько 20 млн громадян, до акцій долучається більше 20 міст України. 

 

За матеріалами ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України»

2
7 травня 2019
5 409

Схожі публікації


Догори