Спільне засідання Рад ЦК Профспілки: загрози і виклики вищої освіти

20 листопада 2019 року відбулося спільне засідання Ради вищої школи та Ради осіб, які навчаються. На порядок денний було винесено питання законодавчих змін в системі вищої освіти: загрози та виклики.

Засідання вели голови Рад – заступник Голови Профспілки, голова профкому КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Цвих та заступник Голови Профспілки Ольга Чабанюк.

Участь у роботі Рад взяла керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення Міністерства освіти і науки України Алла Рибалко, яка презентувала позицію відомства щодо реформування системи вищої освіти в країні.

Вона, зокрема, зупинилася на завданнях Уряду і Міністерства щодо забезпечення вищої освіти. Також окреслила зміни до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» № 2299 у питаннях внесення новацій, підтримки освітніх програм, залучення інвестицій у сферу тощо. І зазначила, що документ досить строкатий і зараз знаходиться на доопрацюванні.

Ще одним питанням ділової розмови стало стипендіальне забезпечення. І розмова продовжилася у форматі «питання – відповідь».

На закінчення заходу відбулася активна дискусія усіх учасників засідання Рад.

Схожі публікації


Догори