Майже 50 тисяч студентів мають доступ до е-студентського в «Дії»

Реліз мобільного застосунку «Дія» відкрив усім студентам доступ до електронного студентського. За перший тиждень кількість студентів, які тепер зберігають цифрову версію студентського квитка у своєму смартфоні, сягнула понад 48 тисяч.

«Завдяки плідній співпраці Мінцифри з Міністерством освіти та науки України близько 877 тисяч українських студентів мають змогу користуватися електронним студентським, – розповідає Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. – Це лише один серед напрямків спільної роботи з МОН, тому важливо відзначити їхню прогресивність та готовність до змін. Без цього успішна реалізація багатьох важливих проектів у галузі освіти залишилася б неможливою».

Електронний студентський – це повноцінний аналог звичайного студентського квитка державного зразка. Він підтверджує статус студента та дає право на пільги. Зокрема, електронний студентський квиток дозволить його власникові отримати знижку або безкоштовне відвідування музеїв та інших державних культурних закладів, знижку на проїзд у комунальному громадському міському чи приміському транспорті, 50% знижку на проїзд залізницею в плацкартних вагонах, а також можливість здійснювати посадку на поїзд та реєструватися на рейс у межах країни.

Оцифрування квитка відбувається за згоди особи на використання даних, зокрема персональних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Щоб дістати доступ до електронного студентського, необхідно завантажити «Дію» або оновити її до останньої версії.

Електронний документ у «Дії» формується автоматично за умови наявності всіх необхідних відомостей про студентський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО та містить унікальний електронний ідентифікатор – QR-код. Перевірятимуть достовірність е-студентського за допомогою технічних засобів без необхідності додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу.

За матеріалами – Урядового порталу 

Схожі публікації


Догори