Засідання Ради ФПУ – VIII З’їзд перенесено

18 березня 2021 року у змішаному режимі відбулася Рада ФПУ, яка розглянула проекти документів VIІІ-го З’їзду Федерації профспілок України та ухвалила низку постанов щодо його проведення.

Зокрема, прийнято рішення про склад робочих органів, редакційних комісій та проект порядку денного VIІІ З’їзду ФПУ, схвалено проект Регламенту З’їзду та внесено його на розгляд делегатів форуму.

Після обговорення члени Ради затвердили Звіт Ради Федерації профспілок України про роботу у період 2016-2021 років та ухвалили рішення про внесення проекту відповідної постанови на розгляд VIIІ З’їзду ФПУ.

Рада постановила схвалити зміни до Статуту ФПУ, взявши до відома таблицю розбіжностей. Також схвалено проєкти постанов VIII З’їзду ФПУ:

  • «Про зміни до Статуту Федерації професійних спілок України»,

  • «Про затвердження Стратегії діяльності Федерації професійних спілок України на 2021–2026 роки «Час дій та якісних змін»,

  • «Про Положення про Статутну комісію ФПУ», а також «Про обрання Статутної комісії ФПУ та її голови»,

  • «Про Положення про Контрольно-ревізійну комісію ФПУ», «Про обрання Контрольно-ревізійної комісії ФПУ та її голови» тощо.

Прийнято постанову про резолюції і заяви VIII З’їзду ФПУ. Рада схвалила Заяву делегатів VIII З’їзду «Припинити наступ на трудові права працівників та профспілок» та Резолюцію З’їзду «Новому поколінню – нові можливості».

Зазначені документи також внесено на розгляд VIII З’їзду ФПУ.

Перед членами Ради виступили кандидати на посаду Голови ФПУ, висунуті членськими організаціями.

Після тривалого обговорення Радою прийнято рішення:

– продовжити повноваження членів Ради, Президії та керівництва ФПУ до обрання їх нового складу;

провести З’їзд ФПУ протягом одного місяця після завершення карантинних заходів за окремим рішенням Ради ФПУ.


За матеріалами – ФПУ 

Схожі публікації


Догори