Trade union Trainer camp: навчалися профспілкові тренери та модератори

10-13 червня 2021 року відбувся ІІІ літній табір для профспілкових тренерів та модераторів «Trade union Trainer camp» – «TUTcamp2021».

До участі у заході було запрошено практикуючих профспілкових викладачів, лідерів, активістів, і тих, хто має на меті стати оратором та вправно володіти увагою аудиторії. Загалом 30 учасників з усієї країни, представників від різних профспілок та об’єднань зібралися у гостинній Одесі.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі заходу взяла чимала команда учасників, а саме – Ольга Чабанюк, заступниця Голови Профспілки, Олена Угоднікова, голова первинної профспілкової організації студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Уляна Дрогомирецька, заступниця голови ППОС Львівського національного університету ім. Івана Франка, Ніна Плясунова, заступниця голови Черкаської обласної організації Профспілки, Ілля Баранник, в.о. голови профкому Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Мар’яна Матвійчук, спеціалістка з інформаційно-аналітичної роботи Волинської обласної організації Профспілки, Ганна Ясько, член президії Конотопської міської організації Профспілки.

Треба самому багато знати, щоб навчати інших – налаштування на активних чотири семінарських дні, на яких профспілкові тренери та тренерки відпрацьовували свої лідерські якості, роботу у команді, майстерність публічних виступів, креативність, тренерські вміння та навички медійної грамотності.

Загалом програма роботи літнього табору була дуже насиченою та різноплановою – від міжнародних лекцій до воркшопів та Zoom-фасилітацій, від роботи зі складною аудиторією до лайфхаків для організації та впровадження в життя амбітних цілей лідерів думок.

Без сумнівів, що окрім сертифікатів, учасники отримали корисний досвід та прокачали навички, здобули нові знання та якісні практичні кейси, які допомагатимуть їм у щоденній роботі у своїх профспілкових організаціях. І саме з такими освіченими і впевненими у профспілок нашої країни є майбутнє!Довідково

«Trade union Trainer camp» організували ГО Інститут громадянської освіти та праці – ICEL, Молодіжна рада Федерації професійних спілок України та Навчально-методичний центр профспілок (м. Чернігів), за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.Відгуки про школу

«TUTcamp2021 відбувся на одному диханні! Ці чотири дні навчання були дуже насичені, емоційні, комунікаційні та ефективні!

Завдяки професійним тренерам, серед яких Василь Комісаров, Віталій Копиш, Володимир Ковальчук, Марина Говорухіна, Світлана Ліщук, Ілля Юрченко та ініціативним учасникам – ІІІ літній табір для профспілкових тренерів та модераторів «Trade union Trainer camp» вкотре довів, що профспілки мають потужний інтелектуальний, організаційний та творчий потенціал.

Профспілки об’єднують своїх членів, заради захисту прав, а лідери та активісти, які були учасниками табору, – згуртовуються у справжню команду однодумців, які віддають свою увагу та знання, приймають рішення, і найголовніше – беруть на себе відповідальність за ці рішення!

Після таких заходів залишається натхнення, креативні ідеї, бажання активно працювати, втілювати у життя сотні проектів та відкривати нові вектори профспілкового руху»!

Ольга Чабанюк, 

заступниця Голови Профспілки працівників освіти і науки України

 

«…Командна робота, критичне мислення, медіаграмотність, нові форми й засоби взаємодії, виклики, які сьогодні стоять перед профспілками, тематика навчань спілчан – далеко не повний перелік ключових повідомлень для сучасної та якісної профспілкової роботи, які були опрацьовані на заході.

Під час роботи ми занурювалися у навчання через гру, виконували різні завдання, моделювали рольові профспілкові ігри, з'ясовували цілі тренера – лідера змін і визначили його роль у змінах профспілок!

Ця школа – це було цікаво, насичено, командно, активно, дискусійно і дійсно мотивуюче для подальшої ефективної роботи»!

Ніна Плясунова, 

заступниця голови Черкаської обласної організації Профспілки «Краща молодь в профспілках. Вона активна, креативна і мотивована до нових проєктів.

Кращі тренери та тренерки на семінарі прокачали діагностику та перспективи профспілкових організацій, публічні виступи та презентації, особистий імідж профспілкового лідера, цифрові технології в нашій роботі, зіграли у ділові ігри.

Як результат – везу в Харків три нові проєкти»!

Олена Угоднікова, голова ППОС 

Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

 

 

«Від створення іміджу тренера – до обговорення фільмів про профспілкових активістів. Школа профспілкового тренера – це для мене новий на цікавий досвід. Можливість не тільки навчатися, але й навчати інших у майбутньому.

Вивчали та мали мету, напевне, охопити весь спектр важливих питань: майстерність публічного виступу, робота із аудиторією, створення якісних презентацій та інше. Розбиралися із місією профспілкового тренера в режимі он-лайн із зарубіжним гостем. Адже так важливо сьогодні тримати руку на пульсі сучасних інновацій, ділитися ними з колегами, опановувати нові знання та прокачувати навички.

Тренінг познайомив мене із новими колегами, наповнив враженнями та емоціями. Щиро вдячна за можливість долучитися до події».

Мар’яна Матвійчук, 

спеціалістка з інформаційно-аналітичної роботи Волинської обласної організації Профспілки 

 

«Насправді також дуже хотіла подякувати і організаторам, і учасникам за цей TUTcamp.

Для мене це було перше профспілкове навчання. Trade union Trainer camp був організований та проведений на такому високому рівні, що усе відбувалося просто неймовірно! Усі нашій профспілковій команді – нереально круті люди!

Я отримала багато корисної інформації, класні знайомства і вже маю, що передати вже колегам зі Львова До нових зустрічей! І завжди раді вас бачити у Львові».

Уляна Дрогомирецька, 

заступниця голови ППОС Львівського національного університету ім. Івана Франка


Схожі публікації


Догори