Четвертий тиждень навчання в умовах воєнного стану

40 днів як російська навала зруйнувала спокійне і мирне життя українського народу. Та українці героїчно дають відсіч ворогу на фронті.

Розпочинається четвертий тиждень навчання в умовах воєнного стану. Інформацію про освітній процес повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Так, за даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, у 13-ти областях усіх ЗЗСО продовжують освітній процес за дистанційною формою навчання. В одній області частково організовано дистанційне, змішане та очне навчання.

У 4-х областях частково в школах дистанційний процес або канікули.

У школах 5-ти областей частково організовано дистанційний процес, канікули або заняття призупинено.

У цій області, де безпекова освіта залишається напруженою, призупинено. По одній області інформація відсутня через бойові дії в регіоні.

Станом на 30 березня 2022 року до навчання приступило понад 3,3 млн учнів.

Нагадується, що діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

Станом на 30 березня 2022 року кількість тимчасово переміщених дітей, які долучилися до навчання в інших областях, сягає понад 62 тисячі осіб.

Щодо закладів дошкільної освіти

У 8-ми областях садочків елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а частина садочків працює у звичному форматі.

У 3-й частині частини садочків використовуються елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а також створені чергові групи навчання в ЗДО.

 

За матеріалами – ТГ-канал Міністра освіти і науки України 

Схожі публікації


Догори