Шостий тиждень навчання в умовах воєнного стану

«За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі заклади загальної середньої освіти 16 областей України продовжують освітній процес у дистанційній або змішаній формі», – зазначає Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, що в одній області частково організовано дистанційне, змішане та очне навчання. У 8-ми областях України освітній процес організовано або в дистанційній формі, або частково продовжено канікули, або призупинено навчання.

Дистанційну форму навчання організовано в понад 12 тисячах закладах загальної середньої освіти, до навчання повернулися більше як 3,6 млн учнів.

Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 81 тисяча осіб.

Щодо закладів дошкільної освіти, то у 13-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі працюють у змішаному або звичному форматі.

У 4-х областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі ЗДО створили чергові групи або продовжили очний формат навчання.

У решті областей наразі освітній процес не відбувається.

За матеріалами – МОН 

0
18 квітня 2022
1 312

Схожі публікації


Догори