День Європи в Україні: ми готові перемагати разом!

Із 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Україна – єдина держава де День Європи відзначається на державному рівні з метою ознайомлення населення України з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, і власне поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян ЄС утвердження спільних європейських цінностей.

Багаторічній досвід організації та відзначення Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День є справою державного значення і великим кроком у напрямі євроінтеграційного курсу нашої держави.

Сьогодні наша країна у війні, у якій ми відстоюємо не лише свою незалежність, суверенність, землі, захищаємо свій народ, а й відстоюємо європейські цінності та свободу!

Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі! Ми дійсно захищаємо свободу у Європі. Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу і доводить це на полі бою…

Україна пройшла довгий і тернистий шлях щоб стати частиною Європейського Союзу ... 

Але ми готові перемагати! І з підтримкою союзників та партнерів ми готові завершити цю кровопролитну війну, зупинити її поширення на увесь європейський континент і захистити себе і всіх європейців!

У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори