Звітно-виборна конференція у КНЕУ імені Вадима Гетьмана

5 червня 2019 року у конференц-залі КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулася звітно-виборна конференція профспілкового комітету первинної організації профкому студентів та аспірантів КНЕУ.

Зі звітом виступила голова профкому Ольга Чабанюк. У звітній доповіді вона зокрема зазначила, що за останні п’ять років зроблено багато добрих справ: це й соціальний захист студентів, участь у парламентських слуханнях щодо належного фінансування працівників освіти та виплати стипендій; участь у книжковому ярмарку з метою зібрання коштів на будівництво табору для дітей з інвалідністю. Організовано десятки фестивалів та конкурсів спільно з Центром культури та мистецтв КНЕУ, спортивні змагання та турніри на стадіоні «Економіст». Проведено навчальні тренінги, зокрема й з емоційної грамотності. Також підготовлено незабутнє свято та подарунки для малят дитячого будинку «Надія».

«Профком – надійний друг студентства», – сказала Ольга Чабанюк і подякувала команді, з якою працювала щодня пліч-о-пліч, всім партнерам та колегам.  

Після обговорення доповіді роботу профспілкової організації за звітний період було визнано задовільною і розпочалися вибори голови та заступників профкому.

«На посаду голови нашої організації я би порекомендувала людину, з якою працювала кілька років, – продовжила Ольга Чабанюк. – Це – Катерина Давидкова, студентка четвертого курсу факультету обліку та податкового менеджменту. Вона креативна, мудра, знає, як формувати команду, налагодила зв’язки з іншими громадськими організаціями».

Кандидатуру Катерини Давидкової підтримано одноголосно.

«Ми стартуємо разом, – наголосила новообрана голова ППОС, – всі навички, які я отримала під час навчання, в тому числі й за кордоном, хочу реалізувати в рідній крайні, в рідному університеті. Ми маємо разом встигнути на «потяг змін»! Далі тільки більше і більше – тільки далі!»

Запрошені гості та колеги з організацій відзначили активну і результативну роботу Ольги Чабанюк на посаді голови профкому і виголошуючи слова вітань вручали її нагороди та відзнаки.

Від ЦК Профспілки працівників освіти і науки України за значний особистий внесок у захист прав та свобод членів Профспілки Ольгу Чабанюк було нагороджено нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер»!

Завідувач організаційного відділу апарату ЦК Профспілки Володимир Миронов, передаючи слова-вітання від керівництва освітянської профспілки, побажав Ользі Анатоліївні нових перемог та професійних висот!

На конференції обрано також заступників голови, профспілкового комітету, ревізійної комісії, розглянуто поточні питання.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори