Державна підтримка студентів у країнах Європи: аналітичний зріз

Державна підтримка студентів у країнах Європи: аналітичний зрізДержавна фінансова підтримка студентів приймає різні форми і спрямована на задоволення різних потреб в кожній країні.

Найбільш поширеними формами фінансової підтримки є стипендії (гранти) та кредити на навчання, які іноді застосовуються одночасно (коли студент отримує кредит на навчання та стипендію), а іноді надаються окремо (студент отримує або кредит, або стипендію).

Нижче розглядаються тільки державні стипендії та гранти, доступні для студентів – громадян цих країн в державних вузах. Крім них, майже в усіх країнах студенти можуть претендувати на отримання стипендій та грантів від приватних фондів, організацій та програм, які не відображені в даній статті. Як правило, у кожній країні існують окремі правила щодо студентів – громадян інших країн. Також не розглядаються такі форми підтримки, як пільгове проживання, харчування чи проїзд у транспорті.

Подаємо для інформування та використання у роботі аналітичний зріз державної фінансової підтримки студентів у різних країнах Європи.

Завантажити документ analiz_stupendiy.pdf [537,69 Kb][295] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори