Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів

Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів7 грудня 2011 року в рамках проекту «Експертиза закордонних трансформацій» відбулася панельна дискусія «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів».

У роботі заходу взяли участь представники експертної та академічної спільнот, молодіжних організацій, Профспілки працівників освіти і науки України, органів державної влади, ЗМІ.

За мету проекту «Експертиза закордонних трансформацій» організатори ставили поінформування молоді про процеси з означених питань, що відбуваються поза межами України, а також сприяння формуванню експертизи в Україні щодо становища країн-сусідів.

Під час дискусії експерти з Сербії та Білорусі представили дослідження щодо державної молодіжної політики та трьох сфер реформування: інституційної, соціальної та громадської активності молоді. Зокрема, закордонні гості поділилися власними досягненнями та застерегли від помилок у питаннях трансформації молодіжного середовища.

Відбулася справжня дискусія про стан та перспективи молодіжної політики в Україні. Учасники та експерти запропонували конкретні рекомендації щодо впровадження в нашій державі позитивного досвіду реформ та змін.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектівРеформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів

Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектівРеформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів

Схожі публікації


Догори