Відбулося засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Відбулося засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Відбулося засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

У Києві, в Будинку спілок 8 грудня 2009 року відбулося чергове засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Вів засідання голова Профспілки Леонід Сачков.

Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянули чотири основних питання.

“Про роботу Полтавської обласної організації Профспілки та профспілкових комітетів навчальних закладів з виконання постанови президії ЦК Профспілки від 15.10.2008 року № П-17-3 «Про стан спільної роботи профкомів та санаторіїв-профілакторіїв ВНЗ Дніпропетровської області з організації оздоровлення працівників освіти та студентів, раціонального використання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» – такою була тема виступу завідувача відділом соціальних питань і охорони праці апарату ЦК Профспілки Олега Смирнова, який вивчав це питання на місці. Його доповнив голова Полтавської обласної організації Профспілки Григорій Шумейко.

З підсумками Галузевого огляду роботи профспілкових організацій і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей у 2009 році ознайомив учасників засідання начальник управління організаційної роботи, інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки Костянтин Малій.
З інформацією про співробітництво Профспілки працівників освіти і науки України та Профспілки вчителів середніх шкіл Франції виступила завідувач міжнародним відділом ЦК Профспілки Тамара Виноградська.

Перспективний план заходів ЦК Профспілки на 2010 рік представив членам президії завідувач відділом організаційної роботи ЦК Профспілки Віктор Мовчан.
Учасники засідання, заслухавши виступи, розглянули матеріали, які їм були представлені, і після всебічного і глибокого обговорення прийняли відповідні постанови.

На засіданні було також розглянуто декілька питань внутрішньоспілкового життя і ухвалено відповідні рішення.
0
9 грудня 2009
4 360
---

Схожі публікації


Догори