Парламентські слухання з питань дитячого оздоровлення

    У Верховній Раді України 9 лютого 2011 року під головуванням заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка відбулися парламентські слухання на тему «Оздоровлення та відпочинок дітей і молоді». З доповідями виступили Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник та голова комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павло Костенко. Вони охарактеризували стан справ у сфері дитячого оздоровлення, його здобутки і недоліки. В роботі парламентських слухань взяли участь представники ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.
    В дискусійній частині перед учасниками засідання виступили перші заступники міністрів: охорони здоров’я - Олександр Аніщенко, соціальної політики - Василь Надрага, заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Українець. Позицію ЦК Профспілки висвітлила голова Донецької обласної організації профспілки Ася Горшкова, яка наголосила на необхідності удосконалення нормативно-правової бази діяльності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, поширення на профспілкові дитячі оздоровниці пільг у землекористуванні, наданих аналогічним закладам державної і комунальної форми власності. Нагальну потребу спрощення тендерних процедур щодо дитячого оздоровлення підкреслив голова Київської міської організації профспілки Олександр Яцунь.
    Пропозиції ЦК Профспілки щодо удосконалення процесу дитячого оздоровлення, викладені у листах голови Профспілки Георгія Труханова на ім’я Голови Верховної Ради України Володимира Литвина та голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Василя Хара, були передані до секретаріату парламентських слухань.


Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ
0
10 лютого 2011
4 363

Схожі публікації


Догори