Зустріч з керівництвом галузевої профспілки Латвії

Зустріч з керівництвом галузевої профспілки Латвії Зустріч з керівництвом галузевої профспілки Латвії    27 травня 2011 року відбулася зустріч представників Профспілки працівників освіти і науки України та Профспілки працівників освіти і науки Латвії, в якій взяли участь: з української сторони - голова Профспілки Георгій Труханов, заступники голови Любов Гарбаренко, Євгеній Нікітюк і Сергій Романюк, голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь, завідувач міжнародного відділу ЦК Профспілки Тамара Виноградська та інші відповідальні працівники, від Профспілки працівників освіти і науки Латвії – голова Профспілки Інгрида Мікішко та голова Ризької міської організації Профспілки Лігіта Семенова.
    У ході зустрічі присутні обмінялися досвідом роботи, обговорили проблеми національних систем освіти та особливості профспілкового руху в Україні і Латвії.
    Георгій Труханов ознайомив гостей з основними напрямами діяльності галузевої Профспілки на сучасному етапі, результатами соціального діалогу з органами державної влади.
    Інгрида Мікішко розповіла про відносини найбільшої вчительської профспілки Латвії (34 тисячі вчителів) з галузевим міністерством.
    Сторони домовилися про продовження дружніх стосунків та налагодження співпраці між двома галузевими профспілками.

Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ


'Зустріч

'Зустріч

'Зустріч
0
27 травня 2011
3 218
---

Схожі публікації


Догори