Розроблення Національної рамки кваліфікацій – завершальний етап

Розроблення Національної рамки кваліфікацій – завершальний етап 25 жовтня 2011 року заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк взяв участь у роботі засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення Національної рамки кваліфікацій, що відбувалася під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Під час обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Національної рамки кваліфікацій, Дмитро Табачник повідомив, що розробка нормативних актів для Національної рамки кваліфікацій проходитиме у встановленому законодавством порядку, тобто за участю Міністерства соціальної політики, національного рівня представництв роботодавців, профспілок, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства економіки, Міністерства фінансів та Міністерства юстиції.

Проектом постанови, за словами Міністра, передбачено збереження Міжвідомчої робочої групи, тому що вона й буде готувати всі ці документи. Також ще одне питання, яке потребує опрацювання – Міжвідомчій робочій групі розробити та подати у встановленому порядку на затвердження план роботи з впровадження рамки кваліфікацій.

Перший заступник Міністра Євген Суліма повідомив, що робоча група отримала та розглянула всі пропозиції та зауваження до проекту постанови щодо Національної рамки кваліфікацій.

Віце-президент Національної академії педагогічних наук Володимир Луговий наголосив, що розроблена Міжвідомчою робочою групою Національна рамка кваліфікацій є не гіршою, ніж в інших країнах світу, а її відсутність в Україні гальмує реформування освіти і професійної підготовки. Також він запропонував схвалити проект постанови Кабінету Міністрів України.

Міністр повідомив, що обговорені на засіданні пропозиції Міжвідомчої робочої групи включать до проекту постанови і обов’язково направлять на погодження з партнерами.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори