Семінар головних бухгалтерів у Хмельницькі й області 11-15 червня 2007 року

Семінар головних бухгалтерів у Хмельницькі й області 11-15 червня 2007 рокуЗ 11 до 15 червня 2007 року на базі Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся семінар начальників фінансових відділів, головних бухгалтерів Профспілки. В ньому взяли участь фінансисти Кримської, обласних та міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

На семінарі проаналізовано останні зміни, які відбулися в законодавстві та обговорено особливості застосування законодавчих норм на практиці.
Основні питання, які обговорювалися учасниками семінару, стосувалися легалізації організацій Профспілки, звітності державним органам реєстрації, ведення бухгалтерського обліку в Профспілці відповідно до Закону „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та діючих стандартів, а також умови покращання фінансової роботи всіх організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України.

Особлива увага приділялась практичним проблемним питанням в роботі фінансових працівників безпосередньо в областях. Велась конструктивна дискусія стосовно відсотку відрахування членських внесків на всіх організаційних рівнях нашої Профспілки, а також відрахувань внесків ФПУ.

Учасники семінару наголосили на необхідності вирішення питання стосовно діючої системи подвійного відрахування внесків: регіональні організації Профспілки - місцевим Радам ФПУ, ЦК Профспілки - ФПУ. При цьому не враховуються особливості нашої Профспілки, її чотирьохступенева структура та доводяться нереальні плани по відрахуванню внесків, які, при їх виконанні, паралізують діяльність всієї нашої організації. Було підтримано рішення Пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про встановлення відрахування внесків ФПУ в розмірі 5 відсотків від фактичних надходжень до бюджету ЦК, а також внесена пропозиція про те, що суму відрахувань регіональним Радам ФПУ направляти до бюджету ЦК, з якого централізовано відраховувати внески ФПУ.
Семінар

Схожі публікації


Догори