Захист персональних даних: особливості застосування на практиці

Захист персональних даних: особливості застосування на практиці19 грудня 2011 року у Будинку спілок відбувся семінар-навчання для представників членських організацій ФПУ з метою роз’яснення особливостей застосування на практиці окремих положень Закону України «Про захист персональних даних».

Засідання відкрив заступник Голови ФПУ Григорій Осовий.

Протягом навчання учасники були введені у широкий контекст обробки персональних даних. Зокрема, було розглянуто низку практичних питань, які пов’язані з отриманням від фізичних осіб згоди на обробку їх персональних даних, повідомленням осіб про їхні права у сфері захисту персональних даних та мету обробки персональних даних, створенням локальних нормативних актів особи, яка володіє базами персональних даних (наказів, положень тощо).

Під час навчання керівник департаменту правового захисту ФПУ Ірина Тубелець роз’яснила питання реєстрації бази персональних даних працівників та інших баз персональних даних організації, форми заяв про реєстрацію баз ПД в Державному реєстрі баз персональних даних та внесення змін до них.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Захист персональних даних: особливості застосування на практиціЗахист персональних даних: особливості застосування на практиці

Захист персональних даних: особливості застосування на практиціЗахист персональних даних: особливості застосування на практиці

Схожі публікації


Догори