Наказ Мінсоцполітики – згода заявника на обробку персональних даних при призначенні соціальної допомоги не потрібна

Наказ Мінсоцполітики – згода заявника на обробку персональних даних при призначенні соціальної допомоги не потрібнаНаказом Міністерства соціальної політики України від 24.04.2014 № 245 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.05. 2014 за № 499/25276) внесено зміни до форми Заяви про призначення всіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій і пільг, затвердженої наказом Мінсоцполітики від 22.02.2012 № 96.

Змінами передбачено виключення із заяви про призначення соцдопомоги вимоги, згідно з якою заявник і члени його сім’ї дають згоду на збір інформації і обробку персональних даних, відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» зазначених ним у заяві і поданих разом із нею документами, а також збір необхідної для отримання соціальних виплат інформації про сім’ю, доходи, власність і майно.

Виключення даної інформації пов’язано з недавніми змінами в статтю 5 Закону України «Про захист персональних даних» (Закон України від 27 березня 2014 року № 1170-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Законом змінено визначення об’єкту захисту персональних даних. Раніше інформацією з обмеженим доступом вважалися всі персональні дані за винятком знеособлених. Згідно з новою редакцією закону інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, не належить до інформації з обмеженим доступом.

Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які знаходяться у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Завантажити документи nakaz_mcp_245.doc [31 Kb] (Скачувань: 82)
Переглянути документ онлайн, nakaz_mmcp_96.doc [118,5 Kb] (Скачувань: 38)
Переглянути документ онлайн, zakon_1170.doc [161 Kb] (Скачувань: 38)
Переглянути документ онлайн, zakon_2297.doc [122,5 Kb] (Скачувань: 34)
Переглянути документ онлайн


Юридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори