Освітній центр «Освіта без обмежень» на Львівщині – успішно діє

У межах грантової програми «Освіта без обмежень» до Львівського Будинку вчених завітала з моніторинговою місією представниця Програми розвитку РООН Юлія Кубанова. Вона мала можливість поспілкуватися не тільки з представниками виконавчого апарату нашої обласної Профспілки, але і з відвідувачами освітнього центру, серед яких за ноутбуками працювали студенти Львівської політехніки, Львівського національного університету імені Івана Франка та – освітяни (зокрема і з Зашкова Львівської територіальної громади).  

Відбулася зацікавлена розмова про користь і важливість діючого хабу для ВПО освітян в умовах перебоїв із постачанням електроенергії, зв’язку й тепла.

Львівська обласна організація профспілки принагідно нагадує усім зацікавленим, а особливо внутрішньо переміщеним особам, що двері хабу для них щоденно відчинені із 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Такий освітній центр функціонує і в пансіонаті «Пролісок» Львівської обласної організації Профспілки у Трускавці.

Тож педагоги та студенти гостинно запрошуються до Львівського Будинку вчених і пансіонату «Пролісок» в освітній хаб «Освіта без обмежень», де вони зможуть попрацювати й підготуватися до роботи та навчання.

Довідково

Проєкт «Освіта без обмежень» реалізують ГО «Інститут громадської освіти та праці» у партнерстві з Профспілкою працівників освіти і науки України за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, рекомендації та висновки, викладені в статті, не обов’язково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, ЄС та/або інших міжнародних партнерів. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

 

Пресцентр Львівської обласної організації Профспілки,

фото – власність пресцентру

Освіта без обмежень

Схожі публікації


Догори