Працюємо на успішне завершення навчального року

Львівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела сьогодні, 23 травня 2023 року, онлайн семінар-навчання для голів міських, районних у Львові, територіальних та об'єднаних територіальних організацій. 

Насиченим і актуальним був і порядок денний цього засідання. Голови профспілкових організацій територіальних громад активно включилися в обговорення проблемних питань та спільно намітили почерговість і способи їх розв'язання. 

На семінарі виступили голова обкому Профспілки Марія Яцейко і Мар'ян Калин – заступник голови, Мар'яна Щедрик і Василь Корчинський – юрисконсульти Львівської обласної організації Профспілки. 

З практичними порадами і пропозиціями виступили Людмила Бохна із Золочівщини, Оксана Лазорко з Яворівщини, Олег Гук з Дрогобича, Людмила Попович із Залізничного району Львова та багато інших колег, яким не байдужі освітянські проблеми сьогодення.

Діяльна робота профспілкових організацій спрямована сьогодні на успішне завершення навчального року, належні і вчасні виплати педагогічним працівникам, захист прав та інтересів членів профспілки. 

 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори