Посвята у студенти першокурсників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

7 вересня 2023 року відбулися урочистості з нагоди посвяти у студенти першокурсників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Новоспечені студенти факультетів та інституту вривалися в новий етап свого життя під легендарні пісні рок-гурту «Queen». Своєю яскравою появою і присягою вони засвідчили, що гідні звання студентів Ніжинського державного університету. Зазначимо, що за дні підготовки вони встигли неабияк потоваришувати та стали однією великою та дружньою сім'єю.

Долучилися до посвяти також члени творчого об'єднання «На Стилі», які вразили всіх своїм магічним танцем, у якому переплелися мотиви з фільмів про Гаррі Поттера та Мадагаскар. Вони передали деканам та директору інституту філософські камені, які ті вручили першокурсникам, побажавши їм плідної наукової роботи та насиченого студентського життя.

З урочистим словом виступив і ректор Ніжинського державного університету Олександр Самойленко. Він зазначив, що цьогоріч до університету вступили справжні легенди, які вже долучилися до творення історії Гоголівського вишу.

Насамкінець студентський ансамбль пісні і танцю  «Камея» справив неабияке враження на всіх присутніх своїм неймовірним виконанням композиції «Вільні люди».

Традиційним завершенням вечора став легендарний трек «Добрий ранок, Україно», під який всі танцювали й міцно обіймалися.

Урочисту посвяту організували  профком студентів, відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції та творче об'єднання «НА СТИЛІ».

Дякуємо за підтримку ректору університету Олександру Самойленку за підтримку!

Дяка ЗСУ за можливість творити!

 

Сергій Іванюк, 

голова Первинної профспілкової організації студентів університету

Схожі публікації


Догори