Урочисті збори першокурсників у Ніжинському університеті

Днями у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за організаційної участі профкому відбулися урочисті збори першокурсників із нагоди початку нового навчального року. 

Студентів першокурсників  привітав Сергій Іванюк – голова Первинної профспілкової організації студентів Ніжинського університету.

У своєму зверненні до них він наголосив, що історія Ніжинської вищої школи дуже насичена і різноманітна, як історія нашої країни. І зараз студенти-першокурсники стають її частиною. Він зауважив, що пишається тим, що є випускником цього закладу і запевнив першокурсників, що після закінчення навчання вони теж будуть пишатися , що є випускниками Ніжинського державного університету.  

«Сьогодні Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя бере на себе важливу місію – підготовку кваліфікованих фахівців для нашої країни. Цей навчальний рік буде не схожий на інші, адже університет зараз готує спеціалістів, місія яких – відбудова України після Перемоги у цій війні», – зазначив у своєму виступі голова профкому студентів. 

Він подякував і викладачам, які у такий важкий час будуть навчати студентів, зазначивши, що вони роблять  велику справу, адже фронт для студенів і викладачів сьогодні – це якісна освіта. І цей фронт є дуже важливим. 

Сергій Іванюк запевнив усіх присутніх, що студентський профком буде надійним помічником для студентів протягом усього навчання і зробить все, щоб вони згадували свої студентські роки з теплою посмішкою та вдячністю не тільки закладу вищої освіти, а й своїй студентській профспілковій організації.  

 

Первинна профспілкова організація студентів 

Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Схожі публікації


Догори