Молодіжно-профспілкова трансформація: шлях до інновацій

2 листопада 2023 року на базі Черкаського державного бізнес-коледжу  відбулося чергове засідання Ради молоді, що працює та навчається Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. 

Молоді учителі та студенти з'їхалися з різних куточків та закладів освіти Черкащини.

Відкрили захід та звернулися до учасників з вітальними словами Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Олег Куклін, директор Черкаського державного бізнес-коледжу та Руслан Пархоменко, заступник голови з питань молоді Черкаської обласної організації Профспілки, голова Ради молоді.

Анатолій Іванович Стеценко підкреслив актуальність профспілкової діяльності і зазначив, що молодь є майбутнім профспілок і саме від її активності залежить успіх профспілкового руху в Україні.

Олег Володимирович Куклін познайомив присутніх з діяльністю Черкаського державного бізнес-коледжу, розповів про його історію, структуру, освітні програми, міжнародну співпрацю, участь у міжнародних проєктах та грантах викладачів і студентів, а також про повсякденну допомогу ЗСУ.

Валентина  Степанівна Фахрадова,  голова первинної профспілкової організації Черкаського державного бізнес-коледжу познайомила молодь зі специфікою роботи первинної профспілкової організації коледжу. 

Провів дуже цікаву й  змістовну екскурсію закладом освіти Максим Михайлович Богун, заступник директора Черкаського державного бізнес-коледжу, який познайомив присутніх з сучасною матеріально-технічною базою, продемонструвавши новітні навчальні аудиторії та місця для дозвілля.

Дуже повчальним і захопливим стало практичне заняття з теми «Використання штучного інтелекту в освітньому процесі», яке провів  Владислав Ігорьович  Хотунов, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних технологій Черкаського державного бізнес-коледжу.  Молоді активісти мали можливість познайомитися з різними способами використання штучного інтелекту в освіті, а також отримали дієві практичні кейси для подальшої роботи.

З   мистецтвом візуалізації, правилами оформлення презентацій, інтерактивними цифровими інструментами знайомив учасників зустрічі Руслан Пархоменко, заступник голови з питань молоді Черкаської обласної організації Профспілки, голова Ради молоді.

Людмила Неділя, завідувачка відділу загального та інформаційного забезпечення   обласного комітету Профспілки розповіла про історію становлення  профспілкового руху в  Україні та світі, презентувала  історичну довідку  про Черкаську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

Про основні виклики перед профспілками та на що слід зважати в сьогоденній роботі профспілкового активіста  інформувала Ніна Плясунова, заступник голови Черкаської обласної організації Профспілки. Ніна Григорівна також поділилася вправами-практиками відновлення ресурсів для спілчан.

Учасники засідання отримали багато нової, корисної інформації, яка, сподіваємось, допоможе їм у подальшій профспілковій діяльності.

Дякуємо адміністрації, профкому та працівникам Черкаського державного бізнес-коледжу за допомогу в проведенні заходу. Ваша гостинність і щира підтримка зробили цей захід незабутнім.


 

Пресцентр Черкаської обласної організації Профспілки 

 

 

 

Схожі публікації


Догори