V пленум комітету Запорізької обласної організації Профспілки

14 грудня 2023 року відбувся V пленум комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Засідання вищого робочого органу обласної організації пройшло в онлайн режимі. 

У роботі заходу взяли участь члени комітету з неокупованих територій, ліній зіткнення, евакуйованих ВНЗ. 

На початку засідання були внесені зміни в склад комітету щодо його членів з організацій, які знаходяться під окупацією і втратили зв’язок з профспілковою організацією, не можуть виконувати профспілкові обов’язки. До комітету введені новообрані голови територіальних організацій.

Пленум розглянув питання виконання Галузевої та обласної угод між Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА і ЗОО ППОНУ на 2021-2025 роки в 2023 році.

Зі співдоповідями виступили соціальні партнери – В.М. Захарчук, представник Департаменту, Н.І. Гринь, голова обласної організації Профспілки.

В обговоренні взяли участь Т.М. Дюжикова, голова об’єднаної ППО МДПУ ім. Б. Хмельницького; А.І. Клименко, голова Гуляйпільської ТОП; О.І. Гришко, голова Заводської РОП м. Запоріжжя; Р.О. Дзюба, заступник голови Бердянської міської ОП. Вони прозвітували про виконання угоди в своїх територіальних організаціях і ВНЗ; поділилися успіхами і труднощами в реалізації її положень.

Було також затверджено примірний план роботи ЗОО ППОНУ на 2024 рік і проект бюджету.

З усіх питань комітет прийняв виважені рішення і постанови. Активним було обговорення дій по реалізації цих завдань в умовах воєнного часу.

 

Пресслужба обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори