Президія обласного комітету продовжує працювати в умовах воєнного стану

Більша частина Запорізької області перебуває під окупацією ворога, але президія обласного комітету продовжує виконання своїх статутних завдань навіть у цих надскладних умовах.

19 вересня 2023 року відбулося розширене засідання президії у форматі відеоконференції.

З питання про завдання обласної організації Профспілки щодо захисту трудових і соціально-економічних прав спілчан в умовах військового стану членів президії інформувала голова Запорізької обласної організації Профспілки Надія Гринь. Вона вказала на ряд типових порушень трудового законодавства і шляхи та дії Профспілки щодо їх вирішення.

Серед інших були питання щодо підготовки до відзначання професійних свят – Дня дошкілля та Дня працівників освіти: участь у проведенні обласного заходу, нагородження та надання профспілкових виплат профспілковому активу, педагогічним працівникам, соціальним партнерам, можливі форми вшанування педагогічних працівників на неокупованих територіях.

Темою обговорення були і інші питання організаційної та фінансової діяльності обласної та інших організаційних ланок.

Надія Гринь привітала всіх учасників відеоконференції з майбутніми професійними святами і побажала всім миру, здоров’я, якнайшвидшої перемоги.

 

Прес-служба обласної організації Профспілки

 

Схожі публікації


Догори