Місія профспілки – бути з людьми в цей складний час!

21 грудня 2023 року в залі засідань Відділ освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради відбулася зустріч керівників установ, закладів освіти, голів профспілкових організацій, членів президії ТОП з головою Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергієм Козорогом, головним спеціалістом з соціально економічних питань Ілоною Нечипоренко. 

Головний меседж зустрічі – колективний договір, всі «за» і «проти». Також розглянуто питання атестація педагогічних працівників в 2024 році за новим положенням.

До учасників зустрічі звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторія Діденко, яка зупинилася на ключових питаннях функціонування освітньої галузі громади.

У сучасних умовах керівники установ, організацій з розумінням відносяться до укладання колективного договору, якому і раніше надавали особливого значення. Саме за допомогою колективного договору регулюються виробничі, трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією закладу. Це досить важливий документ як для роботодавця, так і для працівника.

Підсумовуючи зустріч, голова Межівської територіальної організації Профспілки Лариса Матюхіна зазначила що головним завданням Профспілки, як і у мирний час, лишається захист прав та інтересів членів профспілок на локальному рівні, збереження та зміцнення первинних організацій у закладах освіти. 

Спілкування було живим і невимушеним – дві години промайнули непомітно, а спільне фото на згадку скріпило профспілковий дух.

 

Межівська територіальна організація Профспілки, 

Дніпропетровська область 

Схожі публікації


Догори