Вінниця: зустріч із міським головою

4 грудня 2018 року у Вінницькому обласному Будинку культури учителя відбулася зустріч голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, заступником міського голови Галиною Якубович, директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксаною Яценко.

На засіданні голів профспілкових комітетів закладів освіти міста Сергій Моргунов розповів про роботу виконавчих органів та міської ради у 2018 році. Зокрема, детально охарактеризував освітню галузь міста: фінансування галузі, соціальні гарантії педагогічним працівникам, харчування дітей та учнів, розширення мережі, реконструкцію та капітальний ремонт закладів освіти, енергоефективність приміщень, покращення спортивної бази, придбання обладнання для освітніх закладів.

Міський голова наголосив на тому, що розвиток і покращення освітянської галузі міста у 2019 році продовжиться, освіта буде пріоритетною при формуванні бюджету міста на наступний рік.

Запрошені також відповіли на численні запитання голів первинних профспілкових організацій міста.

Після зустрічі з керівництвом міста голова Вінницької міської організації Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей та заступник голови Ніна Кобернюк ознайомили присутніх з роботою міського комітету за період, що пройшов з часу останньої зустрічі голів первинних профорганізацій, та про поточні моменти в профспілковому русі.

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори