Проведено вебінар з охорони праці

Продовжуємо проводити заходи до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначався 28 квітня.  Девіз Дня охорони праці у 2024 році: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

9 травня 2024 року Черкаською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України у режимі онлайн на платформі Microsoft Teams проведено вебінар з питань охорони праці для 38 учасників -   представників з питань охорони праці та голів профспілкових організацій Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. 

На початку заходу Анатолій Стеценко, голова обласної організації Профспілки освітян привітав учасників вебінару та   вручив подяку консультанту з питань охорони праці Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Світлані Чернобельській за організацію та проведення XIII Всесвітнього конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2024». 

Світлана Юріївна Чернобельська детально розповіла як проводиться  навчання і перевірка знань з питань охорони праці, про пожежну безпеку та електробезпеку, про витрати на охорону праці, дала вичерпні відповіді на всі запитання присутніх.

Охорона праці в закладах освіти – це не просто чергова формальність, а запорука того, щоб діти та працівники могли навчатися та працювати в безпечних та комфортних умовах. Інвестуючи в охорону праці, ми інвестуємо в майбутнє, адже здорові та щасливі люди – це найцінніший ресурс будь-якої країни.

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори