Запоріжжя: навчання профспілкового активу з охорони праці

Напередодні Тижня та Всесвітнього дня охорони праці 1-2 квітня 2021 року відбулося тематичне навчання представників, громадських інспекторів з питань охорони праці первинних профспілкових організацій Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За сприяння профспілкових курсів Запорізької обласної ради профспілок цей захід проходив у малій залі Будинку профспілок м. Запоріжжя.

За програмою семінару слухачі курсів отримали  інформацію з питань:

  1. Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.

  2. Огляд сучасного стану проблем охорони праці. Законодавство України з охорони праці. Організація роботи з охорони праці.

  3. Пожежна безпека.

  4. Громадський контроль за дотриманням законодавства з охорони праці. Повноваження і права профспілок у цій сфері. Практико-правові аспекти ведення колективних переговорів і формування розділу «Охорона праці» у колективному договорі.

  5. Гігієна праці. Медичні огляди. Надання першої допомоги потерпілим у результаті нещасного випадку.

  6. Розслідування та облік нещасних випадків, профзахворювань та аварій на виробництві.

  7. Державне управління охороною праці. Вибухобезпека. Управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій.

Після закінчення навчання було проведено перевірку знань та вручення відповідних посвідчень.

Навчання пройшло в режимі офлайн із дотриманням всіх необхідних санітарних норм. У ньому взяли участь представники первинок Василівської, Запорізької РО та районних організацій Профспілки м .Запоріжжя.

Захід дозволив учасникам отримати змістовну і необхідну інформацію від фахівців з охорони праці, обмінятися досвідом роботи, отримати відповіді на хвилюючі питання.

Профспілкові активісти висловили вдячність обласному комітету Профспілки за організацію і проведення заходу, який однозначно підвищив їх фаховий профспілковий рівень. 

 

Прес-служба Запорізької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори