Львівський університет налагоджує співпрацю з Університетом Осло

Нещодавно, 26 червня 2024 року, перебуваючи з візитом в Україні, Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Ректор Університету Осло Свейн Столен.

Метою запрошення почесного гостя, стало налагодження співпраці між університетами. 

Візит міжнародних партнерів розпочався із засідання в дзеркальній залі за круглим столом, який організував проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, який зазначив: «Сьогоднішню зустріч я хочу розпочати з подяки всім вам за те, що приїхали сюди, а також висловили подяку нашим гостям з далекої Норвегії, які не просто показують свою глибоку стурбованість тим, що відбувається в Україні, але й роблять все можливе, щоб підтримати нас». 

Надалі відбулася зустріч, під час якої, норвезький науковець поспілкувався з ректором Львівського університету, академіком НАН України, професором Володимиром Мельником. 

«З лютого 2022 року пріоритети наукової діяльності Львівського університету було змінено на військово-цивільну оборону та відбудову України. Багато представників академічної спільноти зараз захищають державу в лавах ЗСУ. У цей важкий час ми особливо вдячні за підтримку українського народу Норвегією загалом та вашим університетом зокрема», – наголосивши, що ЛНУ ім. Івана Франка відкритий до співпраці. 

Зазначимо, що було ухвалено рішення про підписання меморандуму щодо співпраці між Львівським університетом й Університетом Осло. Таке співробітництво є важливим, оскільки плідна співпраця з іноземними колегами та обмін досвідом є надзвичайно важливими для постійного розвитку й перспективного майбутнього українського студентства та наукової спільноти. 

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

Схожі публікації


Догори