Львівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду про співпрацю

Львівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду про співпрацю5 липня 2014 року в м. Дніпропетровськ до Національного гірничого університету, з дружнім візитом завітала делегація Львова у складі голови Львова Андрія Садового і ректора Національного університету «Львівська політехніка», голови Ради ректорів Львівщини професора Юрія Бобала.

У залі вченої ради відбулася зустріч гостей зі студентами та професорсько-викладацьким складом гірничого університету.

У своєму зверненні до присутніх Андрій Садовий підкреслив те, що побувати в одному з найкращих університетів Європи – Національному гірничому університеті – було його давньою мрією. З огляду на останні політичні події в Україні він запросив частіше приїжджати дніпропетровців до Львова: «Якщо будемо разом, тоді не повторяться події на Сході нашої країни. Бути успішними – це бути разом, мати постійний контакт», – наголосив він.

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності університету і значенням нещодавно прийнятого Закону України «Про вищу освіту».

Зустріч у залі вченої ради завершилася підписанням угоди між Національним університетом «Львівська політехніка» і Національним гірничим університетом про співпрацю, яку своїми підписами скріпили ректори Юрій Бобало та Геннадій Півняк.

За матеріалами офіційних сайтів ВНЗ


Львівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду про співпрацюЛьвівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду про співпрацю

Схожі публікації


Догори