«Барви талантів» столиці квітнуть вже 15 років
27 березня 2012 в концертному залі Будинку вчителя звучали фанфари, блищали софіти і не вщухали оплески – тривало урочисте відкриття ювілейного Фестивалю «Квітучі барви таланту!».
Уже в п’ятнадцяте ця феєрія натхнення збирає на сцені тих, чия душа пломеніє невгамовним тяжінням до високого мистецтва, творчості і духовної краси. Тих, чиї серця переповнені любов’ю до вишуканих мелодій і зворушливо-щирих пісень. Тих, хто плекає майбутнє, – столичних освітян.
Започаткований Київським міським будинком учителя спільно з Головним управлінням освіти і науки КМДА, Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України, фестиваль «Квітучі барви таланту!» за роки існування набув популярності серед працівників закладів освіти міста Києва. І нині зірки, запалені на цьому творчому майданчику, на гордість столичної освіти дарують сяйво всій Україні.
На відкритті фестивалю лунали чарівні пісні талановитих педагогів, які брали участь у таких номінаціях, як: «хоровий жанр»; «естрадний жанр» та «авторська пісня».
Після фантастичної концертної програми заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Геведзе та заступник директора з виховної роботи Будинку вчителя Ірина Куневич вручили учасникам дипломи лауреатів Фестивалю та грошові винагороди.
Наступні творчі вечори Фестивалю народної творчості „Квітучі барви таланту!” відбудуться в Київському міському будинку вчителя 30 березня та 4 квітня о 18.00.
Номінація: «Авторська пісня»
– Стельмах Тетяна Юріївна – заступник директора ліцею № 241 Голосіївського району;
– Богатир Юрій Іванович – учитель музики школи № 282 Деснянського району;
– Кропивка Алла Володимирівна – вчитель початкових класів школи – дитячого садку «Софія» Дніпровського району;
– Гордієнко Анатолій Вікторович – керівник вокального гуртка спеціалізованої школи № 40 Святошинського району;
– Волкова Ірина Михайлівна – педагог-організатор школи № 169 Шевченківського району.
Номінація: «Естрадний жанр»
– Зінов’єва Ірина Володимирівна – дошкільний навчальний заклад № 149 Дарницького району;
– Нагрищенко Людмила Василівна – вихователь школи – дитячого садку «Юніор» Деснянського району;
– Сердюк Маргарита Василівна – педагог-організатор школи № 201 Дніпровського району;
– Земляна Наталія Михайлівна – ревізор бухгалтерії УО Оболонського району;
– Гудзь Анастасія Олександрівна – керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Палацу дітей та юнацтва Печерського району;
– Куліш Ірина Василівна – музичний керівник школи – дитячого садку «Родзинка» Подільського району;
– Полторацький Олександр Едуардович – директор спеціалізованої школи № 40 Святошинського району;
– Драганова Лариса Євгенівна – вчитель образотворчого мистецтва СШ № 187 з поглибленим вивченням англійської та української мов Солом’янського району;
– Олабін Борис Григорович – заступник директора з АГІ;
– Суботенко Дмитро Анатолійович – вчитель музики гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова Шевченківського району;
– Машковська Наталія Вікторівна – керівник вокально-оперної студії «Натхнення» НМЦС ГВОДС (навчально-методичний центр соціально-моніторінгової взаємодії та організації дозвілля студентів), КУ імені Бориса Грінченка;
– Кобюк Світлана Володимирівна – завідуюча відділом виховної роботи та художньої творчості Будинку вчителя.
Номінація: «Хоровий жанр»
– Дроздовська Лідія Миколаївна – вчитель музики гімназії № 59 Голосіївського району, ансамбль «Дивосвіт»;
– Руднєва Алла Іванівна – керівник ансамблю «Вирлиця», вчитель музики школи № 296 Дарницького району;
– Архиреєва Леся Вікторівна – методист дошкільного навчального закладу №757 Деснянського району, гурт «Берегиня»;
– Полєва Олена Григорівна - вчитель музики школи № 76 Святошинського району, вокальний ансамбль «Мелодії життя»;
– Гоняйло Наталія Михайлівна – заступник директора технічного ліцею Шевченківського району, тріо «Меланія».
Уже в п’ятнадцяте ця феєрія натхнення збирає на сцені тих, чия душа пломеніє невгамовним тяжінням до високого мистецтва, творчості і духовної краси. Тих, чиї серця переповнені любов’ю до вишуканих мелодій і зворушливо-щирих пісень. Тих, хто плекає майбутнє, – столичних освітян.
Започаткований Київським міським будинком учителя спільно з Головним управлінням освіти і науки КМДА, Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України, фестиваль «Квітучі барви таланту!» за роки існування набув популярності серед працівників закладів освіти міста Києва. І нині зірки, запалені на цьому творчому майданчику, на гордість столичної освіти дарують сяйво всій Україні.
На відкритті фестивалю лунали чарівні пісні талановитих педагогів, які брали участь у таких номінаціях, як: «хоровий жанр»; «естрадний жанр» та «авторська пісня».
Після фантастичної концертної програми заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Геведзе та заступник директора з виховної роботи Будинку вчителя Ірина Куневич вручили учасникам дипломи лауреатів Фестивалю та грошові винагороди.
Наступні творчі вечори Фестивалю народної творчості „Квітучі барви таланту!” відбудуться в Київському міському будинку вчителя 30 березня та 4 квітня о 18.00.
Номінація: «Авторська пісня»
– Стельмах Тетяна Юріївна – заступник директора ліцею № 241 Голосіївського району;
– Богатир Юрій Іванович – учитель музики школи № 282 Деснянського району;
– Кропивка Алла Володимирівна – вчитель початкових класів школи – дитячого садку «Софія» Дніпровського району;
– Гордієнко Анатолій Вікторович – керівник вокального гуртка спеціалізованої школи № 40 Святошинського району;
– Волкова Ірина Михайлівна – педагог-організатор школи № 169 Шевченківського району.
Номінація: «Естрадний жанр»
– Зінов’єва Ірина Володимирівна – дошкільний навчальний заклад № 149 Дарницького району;
– Нагрищенко Людмила Василівна – вихователь школи – дитячого садку «Юніор» Деснянського району;
– Сердюк Маргарита Василівна – педагог-організатор школи № 201 Дніпровського району;
– Земляна Наталія Михайлівна – ревізор бухгалтерії УО Оболонського району;
– Гудзь Анастасія Олександрівна – керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Палацу дітей та юнацтва Печерського району;
– Куліш Ірина Василівна – музичний керівник школи – дитячого садку «Родзинка» Подільського району;
– Полторацький Олександр Едуардович – директор спеціалізованої школи № 40 Святошинського району;
– Драганова Лариса Євгенівна – вчитель образотворчого мистецтва СШ № 187 з поглибленим вивченням англійської та української мов Солом’янського району;
– Олабін Борис Григорович – заступник директора з АГІ;
– Суботенко Дмитро Анатолійович – вчитель музики гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова Шевченківського району;
– Машковська Наталія Вікторівна – керівник вокально-оперної студії «Натхнення» НМЦС ГВОДС (навчально-методичний центр соціально-моніторінгової взаємодії та організації дозвілля студентів), КУ імені Бориса Грінченка;
– Кобюк Світлана Володимирівна – завідуюча відділом виховної роботи та художньої творчості Будинку вчителя.
Номінація: «Хоровий жанр»
– Дроздовська Лідія Миколаївна – вчитель музики гімназії № 59 Голосіївського району, ансамбль «Дивосвіт»;
– Руднєва Алла Іванівна – керівник ансамблю «Вирлиця», вчитель музики школи № 296 Дарницького району;
– Архиреєва Леся Вікторівна – методист дошкільного навчального закладу №757 Деснянського району, гурт «Берегиня»;
– Полєва Олена Григорівна - вчитель музики школи № 76 Святошинського району, вокальний ансамбль «Мелодії життя»;
– Гоняйло Наталія Михайлівна – заступник директора технічного ліцею Шевченківського району, тріо «Меланія».
Прес-служба Київської міської організації Профспілки