«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт

«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт4 квітня 2012 року в Будинку вчителя відлунав чарівними піснями й завзятими мелодіями заключний концерт 15-го ювілейного Фестивалю народної творчості працівників закладів освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!».

Лауреатам фестивалю у номінаціях: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фотомистецтво» та «Образотворче мистецтво» подарували свої вражаючі естрадні номери Народна капела ветеранів педагогічної праці та Великої Вітчизняної війни Київського міського будинку вчителя під керівництвом Світлани Кобюк, директор спеціалізованої школи № 40 Святошинського району Олександр Полторацький, вчитель музики гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова Дмитро Суботенко й інструментальний ансамбль народних інструментів «Будьмо».

Упродовж виступів очі присутніх світилися вогнями радості й захоплення, та особливо приємними для учасників стали миті творчого тріумфу й визнання. Адже заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Геведзе та заступник директора Будинку вчителя Ірина Куневич привітали переможців та лауреатів фестивалю дипломами та грошовими винагородами.

Майстерність цих талановитих митців не може залишити в спокої чутливу до краси душу. Виставка, що передувала концертній програмі, – це особистий внесок кожного художника, фотографа, педагога за фахом і за покликанням, у розвиток самобутньої української культури.

Шановні лауреати Фестивалю «Квітучі барви таланту»! Шана до вас, людей чуйних, мудрих і талановитих, безмежна. Ви збагачуєте світ своєю красою і чарівністю, а ваша енергійність, цілеспрямованість живить мрії та допомагає у здійсненні всіх починань.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, творчої наснаги, плідної праці, здійснення найсміливіших задумів та бажань!

Переможці та лауреати:


Номінація «Фотомистецтво»

– Грищенко Микола Павлович – вчитель трудового навчання СШ № 269 Голосіївського району;
– Петренко Інна Миколаївна – вчитель СШ № 250 Деснянського району;
– Дуднік Тетяна Олександрівна – вчитель інформатики СШ № 265 Дніпровського району;
– Масловський Сергій Михайлович – вчитель трудового навчання та інформатики СШ № 16 Оболонського району;
– Семенюк Володимир Євгенійович – завідуючий краєзнавчим відділом Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму Печерського району;
– Хоменко Анатолій Петрович – педагог-організатор спеціалізованої школи № 3 Печерського району;
– Бєльчикова Галина Давидівна – вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури гімназії № 48 Шевченківського району.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

– Дворовенко Лариса Петрівна – вчитель початкових класів школи № 236 Голосіївського району;
– Гнатенко Олена Валеріївна – секретар СШ № 255 Дарницького району;
– Краснопір Наталія Іванівна – вчитель СШ № 264 Деснянського району;
– Нагорнюк Зоя Костянтинівна – вчитель історії та права ЗНЗ № 4 Дніпровського району;
– Дворкова Ганна Степанівна – вчитель початкових класів СШ № 16 Оболонського району;
– Семенко Ганна Олександрівна – керівник гуртка Палацу дітей та юнацтва Печерського району;
– Кульбака Алла Сергіївна – вихователь ДНЗ № 205 Печерського району;
– Грабовецька Людмила Миколаївна – вихователь школи – дитячого садка імені Софії Русової Подільського району;
– Циганкова Ірина Вікторівна – вчитель ЗНЗ № 10 Подільського району;
– Анопченко Світлана Володимирівна – вихователь-методист ДНЗ № 163 Подільського району;
– Філоненко Світлана Миколаївна – вчитель образотворчого мистецтва школи-інтернату № 17 Солом’янського району;
– Підлісна Уляна Романівна – помічник вихователя ДНЗ № 204 Шевченківського району;
– Адамська Оксана Олегівна – вчитель гімназії № 48 Шевченківського району;
– Рябчук Анастасія Вікторівна – керівник творчої студії Навчально-методичного центру соціально-моніторної взаємодії та організації дозвілля студентів КУ імені Бориса Грінченка.

Номінація «Образотворче мистецтво»

– Березовенко Тетяна Борисівна – вчитель історії школи № 286 Голосіївського району;
– Адаменко Олена Андріївна – ЦТТМ Дарницького району;
– Машевська Ольга Михайлівна – керівник гуртка Центру дитячої юнацької творчості Деснянського району;
– Єськова Олена Василівна – керівник гуртка Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району;
– Константинова Олена Вікторівна – вчитель образотворчого мистецтва СШ № 16 Оболонського району;
– Ковальова Наталія Сергіївна – керівник гуртка «Трапчані потішки» Палацу дітей та юнацтва Печерського району;
– Ткаченко Світлана Борисівна – вихователь ДНЗ № 98 Подільського району;
– Тарасюк Ірина Семенівна – вчитель гімназії «Нивки» Шевченківського району.

Прес-служба Київської міської організації Профспілки



«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт

«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт«Квітучі барви таланту!» – творча виставка і заключний гала-концерт



Схожі публікації


Догори