«Світ моїх захоплень» – творча виставка освітян міста Черкаси

«Світ моїх захоплень» – творча виставка освітян міста ЧеркасиУ передсвяткові дні у Черкасах проходила XIX педагогічна виставка «Зернини досвіду-2012».

Виставка проходила на базі НВК «ЗНЗ-ліцей спортивного профілю №34». Метою виставки було створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, поширення кращого педагогічного досвіду, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику, ознайомлення громадськості м. Черкас з досягненнями педагогічних працівників міста.

Черкаським міським комітетом Профспілки працівників освіти і науки України започатковано виставку творчо – обдарованих працівників освітніх закладів «Світ моїх захоплень», яка працювала у період виставки «Зернини досвіду-2012».

Мета виставки – виявити та підтримати таланти працівників освітніх закладів, сприяти їх професійній самореалізації, формуванню позитивного іміджу сучасного освітянина, удосконалення форм роботи щодо задоволення духовних потреб спілчан. На виставку було представлено більше 250 виробів різного напряму декоративно-прикладного мистецтва.

Справжні самобутні майстри та майстрині порадували відвідувачів своїми оригінальними виробами.

Кращі роботи було відзначено і запрошено до співпраці з представниками торгових представництв, зокрема, «Скриня майстрині».

Всіх учасників було відзначено Черкаським міським комітетом Профспілки та запрошено до подальшої співпраці у напрямку розвитку духовних, соціально-культурних прав та інтересів членів Профспілки, їхніх сімей.

Черкаський міський комітет Профспілки


«Світ моїх захоплень» – творча виставка освітян міста Черкаси    «Світ моїх захоплень» – творча виставка освітян міста Черкаси


«Світ моїх захоплень» – творча виставка освітян міста Черкаси

Схожі публікації


Догори