Моя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителя

Моя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителяБагато різноманітних культурно-масових заходів проводиться в Черкаському обласному Будинку вчителя. А з 27 листопада тут відкрилася виставка творчих робіт, виготовлених родинами з дошкільних навчальних закладів міста Черкаси «Моя українська родина». Виставка ініційована міським методичним кабінетом установ освіти і присвячена Міжнародному року сім’ї.

Мета виставки: формування дошкільника, як патріотично налаштованої особистості, яка вивчає, знає і шанує традиції родини, любить близьких людей, свою Батьківщину, усвідомлює приналежність кожної родини до свого краю, до своєї країни, до українського народу; сприяння розвитку дитячої творчості в різних видах зображувальної діяльності.

На виставку було подано більше 150 робіт, виконаних e різних видах і техніках образотворчого мистецтва: малюнок, аплікація, графіка, пічворд, тістопластика, паперопластика, витинанка, барельєфна об’ємна ліпка в поєднанні з малюванням тощо.

Відкрила виставку Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради М.Л. Бакланова. Привітала присутніх з відкриттям виставки директор Черкаському обласному Будинку С.Ф.Панченко. Вихованці дошкільних навчальних закладів №2»Сонечко», №50 «Світлофорчик», №27 «Ромашка» натхненно продекламували вірші «Татко і матуся» Л.Вознюк, «Як мені вас не любити» Б.Лепкого, виконали пісні «Мої вірні друзі – дідусь і бабуся», «Родина», «Хай радіють усі!».

Учасники виставки з дошкільного закладу №57 «Волошка» Ксеня Дериглазова та її мама Любов Ігорівна розповіли про спільну роботу всієї сім’ї над створенням картини «Спортивна родина – спортивна дитина» та поділилися своїми досягненнями в заняттях спортом.

Виставку оглянули керівники дошкільних навчальних закладів, методисти, вихователі, батьки. І лували пісні та проводились хороводи. Було всім радісно і тепло від чудових робіт діток, їхніх батьків, бабусь та дідусів. А наступного дня на виставку завітали маленькі відвідувачі – вихованці дошкільного навчального закладу№50 м.Черкаси.

Виставка триватиме протягом місяця і кожен бажаючий може її відвідати, помилуватися незвичайними роботами.

Компетентне журі підіб’є підсумки та відзначить переможців у номінаціях: «Кращий портрет української родини», «Наша родина – берегиня традицій та звичаїв українського народу», «Родиною працюємо – родиною відпочиваємо», «Моя родина – захисник природи», «Моя родина – маленька часточка моєї Батьківщини», «Дружна родина – найдорожчий скарб», «Як весела дитина, то тішиться родина», «Спортивна родина – спортивна дитина».

Правління Черкаського обласного Будинку вчителя


Моя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителяМоя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителя

Моя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителяМоя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителя

Моя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителяМоя українська родина – виставка у Черкаському обласному Будинку учителя

Схожі публікації


Догори