Новорічна освітянська вітальня

Новорічна освітянська вітальняНаприкінці грудня радо відкрила свої двері в Черкаському обласному Будинку вчителя «Новорічна освітянська вітальня». Тут в дружному колі зібралися керівники, голови первинних профспілкових організацій навчальних закладів і установ освіти міста Черкаси.

У фойє обласного Будинку вчителя було відкрито виставку творчих робіт дітей працівників освіти міста «Світ твоїх захоплень», а у актовій залі відбувся святковий концерт.

Дитячі колективи – вокальна студія «Гармонія» та шоу-балет «Анфас» Черкаського міського Центру дитячої та юнацької творчості привітали піснями та танцями з новорічно-різдвяними святами.

Розповіли про досягнення і здобутки, привітали освітян з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Марина Леонідівна Бакланова та голова міського комітету Профспілки працівників галузі Ганна Петрівна Федорченко.

Зі словами привітання від імені президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України виступила голова обкому Профспілки Ольга Дем’янівна Жалдак.

Гарячими оплесками вітали присутні пісенні виступи аматорських колективів «Сім нот», «Жайвір», «Хрещатик», дуету скрипалів «Акварелі» та переможниці обласного конкурсу працівників освіти «Пісня найкоротший шлях до серця людини» Анна Сидоренко. А ще були привітання ведучої – директора Черкаського обласного Будинку вчителя Світлани Федорівни Панченко.

Добірним зерном щедро засівали освітян щедрувальники, бажаючи добра, здоров’я і достатку в Новому році і звичайно були солодкі подарунки від Діда Мороза.

Святкові заходи продовжуються не тільки в обласному центрі, а і в усіх регіонах Черкащини, в кожному навчальному закладі, установі освіти.
Щиро вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай колядники щедро засіють у кожному домі добро і злагоду, а свят-вечір засвітить свічі і радість прийде у кожну родину.

Щедрих і веселих новорічно-різдвяних свят!

Черкаський обком Профспілки


Новорічна освітянська вітальняНоворічна освітянська вітальня

Новорічна освітянська вітальняНоворічна освітянська вітальня

Новорічна освітянська вітальняНоворічна освітянська вітальня

Новорічна освітянська вітальняНоворічна освітянська вітальня

Схожі публікації


Догори