Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя

Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя Для обдарованих дітей освітян Черкащини Черкаським обкомом Профспілки працівників освіти і науки України було проведено справжнє свято – «Ялинка в Будинку вчителя».

У святі взяли участь діти, які стали переможцями різноманітних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, виставок, їхні батьки, голови районних, міських та вузівських організацій.

У фойє було оформлено виставку малюнків дітей працівників освіти міста і Черкаського району «Мій малюнок в дарунок Святому Миколаю ».
Дітей пригощали соком, печивом, солодощами. А коли залунав передзвін і всі зайшли до актової зали.

Відкрила свято директор обласного Будинку вчителя С.Ф. Панченко, яка від імені обкому Профспілки привітала присутніх з Новорічними та Різдвяними святами, розповіла про досягнення і здобутки дітей працівників галузі, які прибули на свято.

Учасників свята також привітав перший заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Ю.П.Король. На свято завітали казкові герої, які погралися з дітьми в ігри, поспівали, розіграли театральні картинки, пов’язані з Новим роком.

Дитячим сміхом, гомоном і радістю зустріли присутні велетенського білого ведмедя, що завітав на свято. Діти декламували вірші, співали колядок і пісень, танцювали.

Кожна дитина отримала від Діда Мороза та Снігуроньки новорічний подарунок. Сповнені неповторних вражень від побаченого та від спілкування роз’їхалися всі по домівках.

Черкаський обком Профспілки


Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя

Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя Святкова ялинка в Черкаському Будинку вчителя

Схожі публікації


Догори