Педагоги Великоберезнянщини і позмагалися, і досвідом поділилися

Педагоги Великоберезнянщини і позмагалися, і досвідом поділилисяНа спортивних майданчиках Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено традиційний міжнародний волейбольний турнір між педагогічними працівниками Великоберезнянщини та Сніни (Словацька Республіка) з ініціативи першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Кіндрата та за сприяння Великоберезнянського РК Профспілки працівників освіти і науки України (голова Онисія Баран).

– Уже впродовж 20 років, – розповідає один із організаторів подібних спортивних змагань, ветеран спорту Михайло Кіндрат, – волейбольні турніри міжнародного рангу проводяться між командами педагогів Великоберезнянського району, міст Сніна (Словаччина) та Леско (Польща) почергово. Нині турнірні поєдинки пройдуть у Волосянці, у вересні – в Сніні, відтак під кінець року – в польському Леско. Шкода лишень, що у сьогоднішніх спортивних перегонах з певних причин не змогли взяти участь польські колеги.

Учасників змагань сердечно вітали директор Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Мандзинець. Вона ознайомила словацьких педагогів – волейболістів та членів нашої команди з діяльністю навчального закладу, його матеріально-технічною базою, запросила відвідати класні приміщення, їдальню, спортивний зал тощо.

Словаки були приємно здивовані, що на гірській, віддаленій Верховині працює такий зразковий навчальний заклад.

Волейбольний турнір відкрив перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Кіндрат і побажав його учасникам вдалих виступів і перемог.

Під оплески присутніх було представлено членів команд Сніни та Великоберезнянщини. Волейбольну честь нашого району захищали ветеран спорту Михайло Кіндрат (капітан команди), педагоги Олександр Ладані, Михайло Тисячин, Іван Фізер, Сергій Коваль, Віталій Шевченко, Микола Ходаковський та Іван Цибик.

Змагання проходили в спортивній напрузі, обидві команди демонстрували високу майстерність, волю до перемоги. І все ж фортуна була на боці великоберезнян. Вони здобули перемогу з рахунком 3:1. Проведено також товариську зустріч з волейболу збірних команд Сніни та Великоберезнянщини і юнацькою волейбольною командою району – чемпіонами Закарпаття у своїй віковій категорії (тренери М.І. Тисячин та І.Д. Дуб).

Перемогли, звісно, досвідченіші – у лідерах виявилися господарі.

І знову урочисті миті... Учасникам змагань вручили почесні кубки та грамоти. Ще довго не стихали на гральних майданчиках веселі голоси учасників спортивного дійства. Велися зацікавлені діалоги, гості спілкувалися з краянами, ділилися досвідом та запрошували до себе на гостину.


Онисія Баран, голова Великоберезнянського районного комітету Профспілки, Закарпатська область


Педагоги Великоберезнянщини і позмагалися, і досвідом поділилися

Схожі публікації


Догори